Nakon što su ugostili predškolce iz Privatne predškolske ustanove ,,Maša”, učenici I-4 su uzvratili posjetu i družili se sa budućim školarcima. Zahvaljujemo se zaposlenima iz vrtića na saradnji, a mališanima želimo srećan polazak u školu










Nakon što su ugostili predškolce iz Privatne predškolske ustanove ,,Maša”, učenici I-4 su uzvratili posjetu i družili se sa budućim školarcima. Zahvaljujemo se zaposlenima iz vrtića na saradnji, a mališanima želimo srećan polazak u školu









